O mně

Petr Blažek svatební fotograf

Něco o mně

Profesionální svatebni fotograf se zaměřením na svatební fotografii, také na akce a rodinné i portrétní fotografie.

                Mé jméno je Petr Blažek, jako fotograf se specializuji na svatební fotografii. Svatby jezdím fotografovat po celé České republice. Střídavě se pohybuji mezi Beskydy a Brnem, ale jezdím fotit často i do Prahy, na Vysočinu, dále Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Jižní Čechy. Fotím skoro po celé ČR. 

                 U této sekce jsem vždycky uvažoval o tom, co o sobě napsat, jak zaujmout a podobně. Moje fotky jste viděli a máte tedy nějakou představu. Podle mě je však neméně důležitý jakýsi lidský faktor dané služby. Jsem klidný a citlivý člověk, snažím se primárně nijak do slavnosti nezasahovat, jsem spíš v pozadí a snažím se momenty zachycovat tak, aby si mne lidé minimálně všímali a nezasahuji jim do jejich prostoru. S postupem dne se to samozřejmě mění, odpoledne se se mnou začnou už někteří hosté víc bavit a opadne taková ta prvotní nervozita. Specifická disciplína je pak vaše párové fotografování. Tam se vám budu snažit být oporou. Velmi záleží, jak se domluvíme a jaké budete mít požadavky. Někteří lidé si přejí nasměrovat v tom, kde se bude fotit, kdy, co přesně mají dělat a kam se postavit. Někdo si místo vybírá sám a už má představu, jaké fotografie chce a jak se chce fotit. Je to opravdu naprosto individuální záležitost. Mou celkovou snahou je však primárně to, abyste se cítili příjemně, aby vás to bavilo ( i pány :-)) a aby fotky byly takové, jaké si je přejete mít.

Fotografové často píší o zachycení momentů, vzpomínek, emocí. To je pravda, toto vše správná fotografie zachycuje. Já se k tomu všemu navíc snažím, aby fotky byly originální, měly v sobě něco víc. Fotky duši nemají, jsou to obrázky, ale ty opravdu krásné se dokáží duše dotknout. A to je moc krásné.

"Fotografie je umění.
Je o nalezení výjimečného 
v dnešním světě."
ZNÁTE TO...

VÝBÍRÁTE FOTOGRAFA

Se svatbou je spojeno mnoho plánování a příprav a výběr umělce, který zachytí příběh vaší svatby je velmi důležité rozhodnutí. Fotografie zachycené ve váš svatební den se stanou součástí vašeho rodinného alba napořád. Právě z tohoto důvodu se specializuji na vytváření tohoto rodinného odkazu, který přetrvá generace. Tuto odpovědnost beru velmi vážně.

JAKÉ JSOU

VAŠE OČEKÁVÁNÍ ?

Ve všem, co dělám, se snažím naplnit a překročit vaše očekávání a zároveň vyprávět váš krásný příběh co nejvíce přirozeně a přesvědčivě. Co může být lepší, než si dopřát krásné snímky, ze kterých se budete radovat dlouhé roky a doufejme, že i generace, které teprve přijdou ? To je důvod, proč beru svou práci opravdu vážně a pro jeden z nejdůležitějších dní ve vašem životě byste se neměli spokojit s ničím menším.

SVATBA V LESE
FOTÍTE SE RÁDI ?

CÍTIT SE PŘÍJEMNĚ

Svatební fotograf, kterého si rezervujete pro váš svatební den, bude s vámi trávit klidně celý den, v některých případech i déle. Z tohoto důvodu je důležité vybrat si někoho, s kým máte opravdu pocit, že si rozumíte.

Toto souznění přímo ovlivňuje váš komfort při fotografování a je to zásadní pro vytvoření přirozeného spojení mezi fotografem a vámi.

Nefotíte se rádi ? Nechte to na mně.

Svatba jižní morava hlohovec ženich a nevěsta

Najdete mne také na těchto stránkách profesionálů :

Fotografie mluví za vše | Kolekce

MOMENTY

Výběr těch nejlepších momentů ze svateb mých klientů.

PORTRÉTY

Mé nejoblíbenější portréty novomanželů.

Svatební fotografie v lese, ženich a nevěsta v dešti
Čeština