O mně

Petr Blažek svatební fotograf

Něco o mně

Profesionální svatebni fotograf se zaměřením na svatební fotografii, také na akce a rodinné i portrétní fotografie.

                Mé jméno je Petr Blažek, jako fotograf se specializuji na svatební fotografii. Svatby jezdím fotografovat po celé České republice. Fotografii se věnuji už velmi dlouho. Jsem členem prestižních sdružení svatebních fotografů jako ispwp.com, fearlessphotographers.com, mywed.com. Ve své tvorbě se zaměřuji primárně na zachycení opravdu těch top momentů na svatbě a co nejpřirozenější a zároveň poutavý portrét novomanželů. Snažím se primárně moc nevyčnívat, snažím se splynout s davem.

Fotografové často píší o zachycení momentů, vzpomínek, emocí. To je pravda, toto vše správná fotografie zachycuje. Já se k tomu všemu navíc snažím, aby fotky byly originální, měly v sobě něco víc. Fotky duši nemají, jsou to obrázky, ale ty opravdu krásné se dokáží duše dotknout. A to je moc krásné.

 

"Fotografie je umění.
Je o nalezení výjimečného 
v dnešním světě."
ZNÁTE TO...

VÝBÍRÁTE FOTOGRAFA

Se svatbou je spojeno mnoho plánování a příprav a výběr umělce, který zachytí příběh vaší svatby je velmi důležité rozhodnutí. Fotografie zachycené ve váš svatební den se stanou součástí vašeho rodinného alba napořád. Právě z tohoto důvodu se specializuji na vytváření tohoto rodinného odkazu, který přetrvá generace. Tuto odpovědnost beru velmi vážně.

JAKÉ JSOU

VAŠE OČEKÁVÁNÍ ?

Ve všem, co dělám, se snažím naplnit a překročit vaše očekávání a zároveň vyprávět váš krásný příběh co nejvíce přirozeně a přesvědčivě. Co může být lepší, než si dopřát krásné snímky, ze kterých se budete radovat dlouhé roky a doufejme, že i generace, které teprve přijdou ? To je důvod, proč beru svou práci opravdu vážně a pro jeden z nejdůležitějších dní ve vašem životě byste se neměli spokojit s ničím menším.

SVATBA V LESE
FOTÍTE SE RÁDI ?

CÍTIT SE PŘÍJEMNĚ

Svatební fotograf, kterého si rezervujete pro váš svatební den, bude s vámi trávit klidně celý den, v některých případech i déle. Z tohoto důvodu je důležité vybrat si někoho, s kým máte opravdu pocit, že si rozumíte.

Toto souznění přímo ovlivňuje váš komfort při fotografování a je to zásadní pro vytvoření přirozeného spojení mezi fotografem a vámi.

Nefotíte se rádi ? Nechte to na mně.

Svatba jižní morava hlohovec ženich a nevěsta

Najdete mne také na těchto stránkách profesionálů :

Fotografie mluví za vše | Kolekce

MOMENTY

Výběr těch nejlepších momentů ze svateb mých klientů.

PORTRÉTY

Mé nejoblíbenější portréty novomanželů.

Svatební fotografie v lese, ženich a nevěsta v dešti
Čeština