Balíčky a ceny

Ceny a nabídka služeb

Co nabízím a kolik to stojí

Až všechno vzrušení a nadšení pomine, fotky a vzpomínky jsou to jediné, co nezmizí. Ujistěte se, že fotografie, které budete mít, jsou dost dobré na to, aby ty vzácné okamžiky oživily co nejlépe. Mou hlavní starostí je zachytit ty nejlepší momenty, ke kterým se budete díky fotografiím rádi vracet.

Je to váš velký den. Vyfotografuji jeho krásný příběh naprosto přirozeně, jak se stane. Vaše fotky jsou pak jen vaše. Až je časem vezmete do rukou, tak samy oživnou a s nimi i nádherné vzpomínky pro vás i další generace vaší rodiny.

Stojí to za to ? Já myslím, že ano!

Vzájemná důvěra

Víc než 10 let v mém životě jsem fotil lidi. Je to pro mě vzájemný akt důvěry, propojení a porozumění. Pokaždé, když vezmu do ruku fotoaparát, hledám a oslavuji lásku, laskavost, přátelství, empatii a kreativitu.A radost samozřejmě !

Více informací o mně

Profesionální a přátelský přístup

Stejně jako většina lidí necítím se tak úplně komfortně, když na mne někdo nasměruje foťák. ( smích ) Většinou si vymyslím něco o tom, že fotím právě proto, aby nikdo nemusel fotit mne. Najednou si začnu uvědomovat, jak asi vypadám, můj výraz, postoj, pohyby. Přemýšlím, co udělat s rukami a najednou nahodím nějaký "photo face" ( všichni máme nějaký, nemyslete si .. ).

Říká vám to taky něco ?

Je to přesně ten důvod, proč přistupuji k focení tak, abych zachytil reálné momenty tak, jak se stanou. Bez póz, s radostí, uvolněně a krásně. A nebojte se, klasické portréty a skupinky fotím taky!

Jak celé focení probíhá ?

Momenty & přátelství

Váš svatební den bude mix všech druhů emocí. Řekli jste 'ANO' budoucnosti s láskou vašeho života. ( Ano pánové, ona je láska vašeho života :-). Je to taky den, kde obejmete své blízké přátele a rodinu a někteří na vaši svatbu mohou přijet opravdu z daleka. Chci pro vás tyto momenty zachytit - šťastné úsměvy, slzy a radost a smích ( a samozřejmě ty skvělé pohyby a momenty na parketu!). Chci zachytit opravdové vzpomínky, kterých si ceníte a budete vzpomínat v dalších letech vašeho života.

Přejdi na galerii okamžiky

SLEVY 10-30% NA TERMÍNY MIMO SOBOTY A SEZONU

Celkovou cenu na míru doladíme společně, dle vašich požadavků. 

0

Fotek

..vyfocených jen za loňský rok.

0

Svateb

krásných setkání a vzpomínek jsem už zachytil

0

Ehm

Kristovy roky, toto letí ! 🤦