Reference

napsali o mně

Pár referencí od mých klientů

Najdete zde recenze / reference od mých klientů, jejich zkušenosti ve spolupráci se mnou a dojmy konkrétního focení.

„Fotky jsou prostě úžasné, máme fakt velkou radost. Den uběhl tak rychle, že pro nás bylo opravdu výjimečné, že jsme mohli znovu prožít tolik upřímných okamžiků, které se zachytil.  Děkujeme také za to, že jste toho dne tak dobře fungoval s hosty – měli jsme několik komentářů o tom, jak jste byl fajn (zejména kvůli tomu, že se lidé při fotografování necítili nepříjemně!).“

ANEŽKA a MARTIN– Dohnalův mlýn, Zástřizly, Jižní Morava

„Mockrát vám děkujeme za naše úžasné obrázky – naprosto je milujeme a načasování vyšlo dobře – byl to ten nejlepší dárek, jaký jsme si mohli přát! Moc vám děkujeme za pořízení tak skvělých snímků a za to, že jste tak milý – měli jste spoustu nadšených recenzí!“

GEORGE a LUCIE –  Bazilika nanebevzetí Panny Marie, hotel Myslivna, Brno, jižní Morava

„V neděli večer jsem dostala tvůj e-mail docela pozdě a vzbudila jsem Davida, aby se na ně podíval!

Vždycky se cítím trochu divně, když jsem na druhé straně fotoaparátu, takže jsem opravdu ráda, že jsme vás požádali o focení. Vyprávěl jste příběh toho dne opravdu brilantně a já mám pár fotek našich přátel, kterých si můžeme opravdu vážit. Miluji ty děti pobíhající kolem, jsem tak ráda, že máte ty mého synovce! Mého bratra a Jana, Janova maminka a tatínek zblízka a manžel mé družičky s kloboukem na hlavě patří mezi mé nejlepší tři!

Ach, kéž bychom to všechno mohli zopakovat! Budeme se muset dál dívat na fotky.“

FRANTIŠKA a DAVID – Sudický dvůr, Blanensko

„Jak to jen říct, FOTKY MILUJEME. Spousta skvělých úhlů a nových věcí, které jsme ještě neviděli a ty výrazy ve tvářích!

Nakonec jsme mlčky seděli a dívali se na fotky, fakt se nám moc líbily… Právě teď bychom si je prohlédli znovu, ale myslím, že je čas jít spát!

Takže vám moc děkuji za to, že jste skvělý fotograf, jsme rádi, že jsme vybrali právě vás, myslím, že hosté byli rádi, že také nemuseli postávat a čekat na obvyklé pózované fotky!“

ZUZANA a JIŘÍ – Hrad Borotín, jižní Čechy

„Nejsme si jistí, kam všechen čas zmizel, ale stále se scházíme s přáteli, kteří mluví o úžasných fotkách, které si pořídil na naši svatbu v červenci minulého roku.

Opravdu si perfektně vystihl ten pocit z toho dne. Bylo to úžasné a když se podíváme zpět na fotografie, okamžitě se to všechno vrátí.

Myslím, že ani jeden z nás nečekal, že zachytíš tolik dokonalých momentů ze dne a zároveň budeš po ruce „svatebním expertem“ ! Některé jsou osobní, některé fotografie jsou samy o sobě krásné, ale všechny předčily naše očekávání. Dal si nám úžasný fotožurnál našeho dne, který si budeme navždy uchovávat.

Ještě jednou moc děkuji.”

BARBORA A JAN, turistická základna Littner, Bzenec, jižní Morava

„Děkuji mnohokrát!! Měl bych dokončovat report do práce a poslední hodinu a půl jsem strávil jen prohlížením fotek!

To jsou tak úžasné. Věděl jsem, že jsem promeškal spoustu okamžiků s tolika lidmi, ale zachytil si jich tolik. Je to prostě fantastické. Katka mi právě zavolala, aby mi řekla: Nikdy jsem si nemyslela, že to řeknu, ale tyhle fotky jsou opravdu perfektní.

Neznám žádný jiný způsob, jak poděkovat, ale vážně, děkuji.“

KATEŘINA a LUKÁŠ – Hlohovec, jižní Morava

„Chtěli jsme ti napsat, abychom ti moc poděkovali za focení našeho svatebního dne. Byl jsi opravdový profesionál a všestranně milý chlap a my jsme od prvního setkání věděli, že jsi pro nás ten správný fotograf! 

Záběry, které si pořídil v den naší svatby, jsou pro nás naprosto neocenitelné, zvláště ty mé a mého otce (první láska mého života!). Ty snímky si budu navždy cenit.

Měli jsme tolik komentářů, že jsou naše fotky krásné a to je vše díky tobě a tvému úžasnému talentu. Myslím, že několik přátel si říká, proč si tě taky nerezervovali! Zachytil si okamžiky, které skutečně ztělesňují ducha našeho dne a dali nám vzpomínky, na které se můžeme ohlédnout, až budeme starší a šedivější!

Ještě jednou moc děkujeme Peťo, doufáme, že jsi ten nejvytíženější fotograf v zemi…zasloužíš si být!“

BARBORA a JIRKA – Mlýn Sedlec u Mikulova, jižní Morava

„Myslím, že nebudeš překvapený, vzhledem k tvým zkušenostem s námi, ale právě jsem skutečně proseděla osmiminutovou prezentaci zcela přemožená emocemi. Tvoje zachycení lásky a radosti je hluboce dojemné a obrázky jsou stejně kouzelné, jako byl pro mě ten den.

Vzhledem k tomu, že to byl pro rodinu tak velmi výjimečný den a fotografie byly tak netrpělivě očekávány, mohlo to snadno zaskřípat, ale teď se na ně koukám a nedokážu vyjádřit, jak jsem ti vděčná.

Pravděpodobně ti to říkají pořád, ale budu si tvé práce vážit po zbytek svého života a vím, že se na album obrátím, kdykoli budu potřebovat zvednout náladu.“

MARIANNA a David – Hotel Svatá Kateřina, Počátky, Vysočina

„Mockrát děkujeme za fotky a prezentaci – oba jsme se na to dnes večer rádi dívali a smáli jsme se a plakali jsme! Zachytil si ten den tak dokonale a je moc krásné, že máme obrázky, které odpovídají vzpomínkám. Obě rodiny jsou z nich také absolutně nadšené.“

MARTA a MICHAL – Penzion Skanzen Modrá, Velehrad

„Chtěli bychom ti poděkovat za tvou fantastickou práci. Čekali jsme, že se nám fotky líbit budou, ale navíc na nás udělala ohromný dojem tvá pracovní etika, profesionální a klidný přístup a způsob, jakým si dokázal tiše pracovat v pozadí a přesto zachytit ducha dne. To je přesně to, v co jsme doufali. A tajně bych si přála, abych mohla dělat tak skvělé fotky 😉

Neváhali bychom tě doporučit našim přátelům, kteří hledají skvělého fotografa. Milionkrát díky.“

SIMONA a IVO – Zámek Lednice, Velké Bílovice, jižní Morava

„Právě jsme ti psali e-mail, abychom timoc poděkovali za všechnu vaši tvrdou práci, která vedla k tomuto výsledku. V ten den si byl velmi profesionální, plynule zapadal do pozadí, nebo si vše organizoval, když byl správný čas. 

Ve svých záběrech si zachytil celý den a atmosféru a v porovnání s běžnými snímky, kde má člověk pocit, že se dívá jen na ně, tak tady mám opravdu pocit, že tam sedím a užívám si znovu ten den. Takže moc děkujeme, že si nám dal vzpomínku, co nám umožní pamatovat si ten den takový, jaký byl!“

KAMILA a MOHAMED – Biofarma Jure, Zlín

„Chtěl jsem vám jen napsat, abych vám poděkoval za naše úžasné svatební fotografie. Byl jste toho dne fantastický a všichni si mysleli, že jste tak nenápadný a ochotný.  

Věděli jsme, že budou dobré, ale jsou lepší, než jsme si vůbec představovali! Dívám se na fotky pořád a opravdu vypráví příběh dne od začátku do konce. Dostali jsme několik krásných komentářů od přátel a rodiny a způsob, jakým byly prezentovány, byl milým překvapením.

Jsme tak rádi, že jsme si vás zarezervovali a komukoli bychom vás doporučili.”

JANEK a TEREZA – Rekovice, Trojanovice, Beskydy

Najdete mne také na těchto stránkách profesionálů :

English (UK)